بانک آینده 500هزار جعبه کمک‌های اولیه میان مسافران جاده‌ای توزیع کرد

بانک آینده 500هزار جعبه کمک‌های اولیه میان مسافران جاده‌ای توزیع کرد


با همکاری هلال احمر؛
بانک آینده 500هزار جعبه کمک‌های اولیه میان مسافران جاده‌ای توزیع کرد
بانک آینده با همکاری جمعیت هلال احمر 500هزار جعبه کمک‌های اولیه را به صورت رایگان به مسافران نوروزی در سطح جاده‌های کشوراهدا کرد.
بانک آینده در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی، بیش از 500هزار جعبه کمک‌های اولیه آماده و از ابتدای نوروز 98 میان مسافران جاده‌ای در بیش از 90درصد استان‌های کشور توزیع کرد.
این بسته‌های کمک‌های اولیه شامل تجهیزات بهداشتی و پزشکی مورد نیاز برای مصدومیت‌های احتمالی، تصادفات، سوانح و جاده‌ای و رخدادهای طبیعی مانند: سیل، زمین لرزه و یا مسمومیت‌های غذایی در مسیر سفر است. 
بانک آینده در نوروز 98 اقدام به آماده‌سازی جعبه کمک‌های اولیه کرده است که تعداد 500هزار بسته را با همکاری پایگاه‌های هلال احمر مستقر در جاده‌های کشور میان مسافران و خودروها در جاده‌ها توزیع کرده است. 
 
 اعطای 200 کارت هدیه به برندگان مسابقه امدادگر آینده 
 
بانک آینده علاوه بر اینکه بروشور آموزشی و اطلاع رسانی برای آگاهی از شرایط اضطراری و نحوه استفاده از تجهیزات کمک‌های اولیه طراحی کرده است با درج یک سوال در این بروشور، مسابقه «امدادگر آینده» را برگزار می‌کند.
بانک آینده به 100  نفر از افرادی که به این سوال پاسخ صحیح می‌دهند به قید قرعه کارت هدیه 2 میلیون ریالی اعطا می‌کند.
مهلت شرکت در این مسابقه پیامکی پایان اردیبهشت ماه 98 است و علاقه‌مندان باید عدد پاسخ صحیح را به شماره 30005902 ارسال کنند.