در تعطیلات نوروز امسال؛ 20 هزار نفر از مشتریان «بانک آینده» از آثار موزه لوور در تهران بازدید کردند

در تعطیلات نوروز امسال؛ 20 هزار نفر از مشتریان «بانک آینده» از آثار موزه لوور در تهران بازدید کردند


20 هزار نفر از مشتریان علاقه‌مند به فرهنگ و تاریخ ایران، در تعطیلات نوروز سال 1397، با حضور در موزه ایران باستان، از آثار موزه لوور که با حمایت بانک آینده در این مکان به معرض دید عموم گذاشته شده است؛ بازدید کردند.
یک ماه از نمایش ۵۶ اثر تاریخی از موزه لوور در تهران می‌گذرد و آمار مجموع بازدیدکنندگان در این مدت با عبور از مرز ۱۰۰ هزار نفر، یک رکورد تاریخی در موزه ملی ایران را ثبت کرد. قابل ذکر است؛ یک چهارم از این بازدیدکنندگان از مشتریان بانک آینده هستند.
بر اساس گزارش‌ها در این مدت، 25 هزار نفر از مشتریان بانک آینده و بیش از دو هزار و 570 گردشگر خارجی با حضور در موزه ملی ایران، از آثار موزه لوور در این نمایشگاه، بازدید کرده‌اند.
گزارش‌های آماری نشان می‌دهد که تعداد بازدیدکنندگان از موزه لوور و حضور در موزه ملی ایران در تعطیلات نوروزی سال 1397 نسبت به سال گذشته، بیش از چهار برابر شده است.
شایان ذکر است؛ نمایشگاه تعدادی از آثار موزه لوور که با حمایت بانک آینده برگزار شده است؛ تا 18 خردادماه 1397 در تهران دایر است و بازدیدکنندگان حدود 60 روز دیگر فرصت دارند تا از این آثار در موزه ملی ایران دیدن کنند.