سامانه کیـلید

دسترسی به سامانه کیلید

"کیـلید" یک سامانه‌یِ بانکداریِ اینترنتی و همراه است که برای رفع نیازهای بانکی شرکت‌های کوچک و متوسط طراحی شده است.

کیـلید چطور به شما کمک می‌کند؟

با استفاده از کیـلید شما می‌توانید گردش کار کاغذی صدور و امضای چک در شرکت خود را به شکل الکترونیکی و امن انجام دهید. بخش راهبری کیـلید به مدیر شرکت این امکان را می‌دهد که برای همه‌ی نقش‌های داخل شرکت (کارمند حسابداری، حسابدار ارشد، امضا دارها، مدیران اجرایی و ...) بر اساس نیاز، دسترسی‌های مشخص و مورد نظر را به حساب‌های بانکی شرکت ایجاد کند. با کیـلید کارمند حسابداری دستور پرداخت را ثبت می‌کند و در صورت نیاز ترتیب امضا کنندگان را مشخص می‌نماید. صاحبان امضای مجازِ شرکت در هرجا که باشند، بلافاصله دستور پرداخت را روی تلفنِ همراه خود می‌بینند و به سادگی با اسکن اثر انگشت خود در چند ثانیه آن را امضا می‌کنند.

پیوستن به کیـلید

برای فعال سازی سامانه‌ی کیـلید روی حساب‌های شرکت خود:

1- فرم درخواست فعال‌سازی کیـلید را از یکی از شعب بانک آینده دریافت و تکمیل نمائید.

2- از همه‌ی صاحبان امضای مجاز و سایر کارکنان مرتبط (کارکنان حسابداری، مهردار شرکت، راهبر سیستم و ...) بخواهید که نرم افزار کیلید را از پایین همین صفحه دریافت و روی تلفن همراهِ خود نصب و فعال کنند. هر شخص برای احراز هویت باید یکبار به همراه کارت ملی و کدپیگیری که از برنامه دریافت کرده به یکی از شعب بانک آینده مراجعه کند. برای مشتریان ویژه پیشخوان مجازی بانک، امکان استفاده از خدمات تحویل در محل برای این منظور وجود دارد (با پیشخوان تلفنی آینده تماس بگیرید ۲۷۶۶۳۲۰۰-۰۲۱)

3- کسی که توسط شرکت به عنوان راهبر سیستم تعریف شده، در سامانه‌ی اینترنتی کیـلید دسترسی‌های سایر کاربران به حساب‌ها را تعیین می‌کند و از آن پس همه می‌توانند از این سامانه استفاده کنند.

نکته!

هر یک از کاربران می‌توانند حساب‌های شخصی و تک امضای خود را هم در کیـلید فعال کنند و از این طریق انتقال وجه‌های داخلی یا بین بانکی خود را انجام دهند و صورت‌حساب لحظه‌ای، حساب‌هایشان را ببینند. برای این منظور لازم است آنها هم فرم اول را برای هر شماره مشتری‌شان پرکنند.

نصب برنامه

برنامه کیـ.ـلید روی آیفون 5s و نسخه IOS 9 به بالا قابل نصب است.

برای نصب نسخه IOS لطفا این صفحه را روی موبایل خود باز کنید. نیازی به Jail Break نمودن گوشی نیست و به راحتی قابل نصب می باشد. در IOS نسخه 9 به بعد پس از نصب نرم افزار به این ترتیب عمل نمایید:

Menu -> Setting -> General -> Profile (Device Manager) -> Nexus Original Ltd -> trust or Verifyراهنمای استفاده از سامانه کیلید بانک آینده